Dark Claw - Burning Blade / Drak'thul
 
PříjemCalendarHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyFAQPřihlášeníRegistrace

Share | 
 

 Tipy a triky do začátku

Goto down 
AutorZpráva
Malkin

avatar

Počet příspěvků : 68
Body : 150
Datum připojení : 06. 12. 16
Lokace : Brno

PříspěvekPředmět: Tipy a triky do začátku   Mon Dec 19, 2016 8:30 am

V minulém vláknu jsme si řekli, jak se v guildě chovat. Takže už víte, že bez TSka a kamarádů se dělá vše dost obtížně. Máme už cíl se zapojit brzy do raidování, proto budeme potřebovat vybavení a vylepšení artefaktu.

Expení
Už během expení se můžete připravovat na to, co budete na maximálním levelu potřebovat za itemy. Například na stránce www.icy-veins.com si můžete najít vaší classu a nastavit si talenty tak, aby se vám expilo lépe. Krom toho zde naleznete naprosto vyčerpávající rady, jak s vaší postavou hrát.
Pokud expíte od jedničky, vyplatí se expit s hairloom itemy, které vám zvyšují zisk zkušeností (expů).
Nejrychlejší cestou pak je skákat přes looking for dungeon z jednoho dungu do druhého až do lvlu 100. Abyste nemuseli dlouho čekat jako dps, doporučuje se expit v tankovi nebo healovi.
Od lvlu 100 už začněte dělat hlavní questovou linku, která vás zavede na Broken Isles. Vaším prvotním cílem je získat artefaktovou zbraň. Každá specka má svůj vlastní artefakt a ten má své tzv. traity. Do artefaktů budete moci následně vkládat tzv. artefakt relic. Zprvu budou jen dva, později tři.
I nyní je dobré mít main spec a offspec. Platí stejné pravidlo, že pokud nechcete čekat na dungy, je dobré mít tanka nebo heala. S tankem se vám navíc bude dobře i expit, protože nebude problém nabrat kopu mobek a vyplošnit je.
Netrapte se do lvlu 100 s profesemi, protože na lvlu 100 se budete moci v Dalaranu naučit profese a skillovat je od 0 až na max úroveň. Vyplatí se na profese soustředit a plnit poctivě úkoly, které vám budou během lvlování učitelé profesí nabízet.
Jestli si chcete ulehčit expení, poproste někoho z gildy, aby vám vyrobil itemy na váš level. Eq od 100-109 lvlu je levný na výrobu. Opět se můžete obrátit na lidi na TSku, kteří ochotně poradí a pomůžou.
Každý class má svůj tzv. Class Hall, kde si vylepšujete svůj artefakt, dostáváte zde hlavní questy, trénujete jednotky a máte zde své šampióny, které posíláte na mise. Je to důležitá součást hry a proto je třeba zde věnovat zvlášť pozornost. Class Hall si navíc vylepšujete, stejně tak i své znalosti o artefaktu. Podrobnosti o Class Hall si však napíšeme v další části.
Snažte se během expení co nejdříve dostat do oblasti Suramar, kam vás zavede questová linka od Khadgara. Pokud je toto vaše první postava, dělejte questy v každé oblasti, budete potřebovat reputace každé frakce na ostrovech.

Ding 110 lvl
Že to byl doposud blázinec? Počkejte, co budete muset vše zvládat a dělat na levelu 110.
Zajděte určitě za Khadgarem, který vám dá píšťalku. Díky které se co 5 minut budete moci přemístit k nejbližšímu lítákovi. Také vám zpřístupní World Questy, které se stanou vaším denním chlebem. Z WQ totiž získáte artefakt pointy, class hall bedničky, goldy ale i equip a artefakt relic.
Aby vám práce šla od ruky. Nechte si udělat nebo kupte si 110 craft itemy s tzv. BiS staty (viz icy-veins) a pomocí Obliterum si tyto itemy vylepšujte až na max lvl. Pozor k jednomu vylepšení pomocí Obliterum potřebujete 2x Blood of Sargeras. Ty získáváte z farmících profesí (herb, skinn atd.) nebo WQ či bossů z dungů.
Také se opět nestyďte požádat o pomoc lidi na TSku, kteří s vámi přeskočí normal a hero dungy a vemou vás rovnou na mythic. Je vhodné skládat partu tak, aby vás bylo co nejvíc stejného typu (plate, mail, cloth…) z důvodu předávání si lootu.
Každý den vám k WQ přibude tzv. emisarka. Budete muset splnit 4 WQ pro nějakou frakci. Odměnou vám bude velká porce AP a bednička, ze které máte šanci dropnout legendárku. Také za odměnu dostanete dostatek reputace pro frakci.

Class Hall a šampióni
Každá class má svou svatyni nebo místo, kde se setkává se všemi hráči stejné classy. Některé class mají tu výhodu, že se mohou do takové instance portnout (například druid nebo DK), ale každá class hall je něčím speciální, takže je třeba se podívat například na tento odkaz na icy veins a zjistíte o své class hall víc.
Už během expení se soustřeďte na úkoly, které zde budete dostávat. Velice snadno a brzy získáte své první 2 šampióny (něco jako followeři na minulém datadisku), které začnete posílat na mise, ze kterých si přinesete užitečné věci. Navíc plnění misí je součást hlavního dějového úkolu. Aby šampióni nešli na mise sami, verbujete pro ně ještě 2 druhy jednotek, které se vám hra také interaktivně nabídne a naučí používat. Každý šampión má nějaké ability nebo schopnosti, takže stejně jako na minulém datadisku i tady je dobré si poskládat vybalancovanou pětici, která si poradí s každou misí. Ano, dávejte pozor můžete mít aktivních pouze 5 šampiónů, ale nebojte, můžete je libovolně měnit za 250 goldů.
Každý šampión má svůj vlastní level a item level, jako kdyby to byl hráč. Od lvlu 110 ho ale expíte dál na rare a epic úroveň. Šampióna vylepšujete pomocí itemů na zvyšování item levelu. Ve hře jsou +5,+10 a +15. Ty padají z misí, z truhel, WQ, emisarek a případně za pomocí vylepšení class hall, ale k tomu se dostanem později.
Krom vylepšování item levelu se vám od rare úrovně šampióna zpřístupní jedno políčko na vložení nějakého předmětu. Tyto předměty zase zesilují schopnosti nebo zkracují délku misí atd. Na epické úrovni bude možné přidělit hned 2 takové itemy.
Speciální druh šampiónu jsou bodyguardi a combat ally. Tyto šampióny můžete přidat do speciálního políčka ve vaší class hall tabuli (tam kde zadáváte mise). Takový šampión vás pak provází po Broken Isles. Bodyguard bude za vás bojovat a je to velice užitečný pomocník hlavně pro expící hráče. Combat ally většinou mají pouze nějakou abilitu, kterou budete moci použít, ale fyzicky s vámi tento šampión neputuje. Další výhodu to má, že za každý splněný úkol včetně WQ takový šampión získává zkušenosti. No, a pokud už máte bodyguarda nebo CA na rare či epic úrovni a přidělíte mu item na goldy nebo class hall bedničky, tak vám bude za každý splněný WQ přibývat na účet 25,50 nebo 100 goldů či bedniček. Tyto itemy se dají kombinovat. Rozhodně se vyplatí určit si na pevno jednoho takového šampióna.
Class hall nejsou jen mise, ale je to i strom vylepšení, který zabere mnoho dní a mnoho CH bedniček. Neexistuje asi žádný návod, co přesně vybírat za vylepšení, snažte se hlavně co nejdřív dostat na poslední dvě vylepšení. Obecně se říká, že se vyplatí vylepšovat CH tak, aby to mělo dlouhodobý efekt. Například se neoplatí, abyste měli vyšší šanci na epic vylepšení předmětu, protože se to týká jenom jednorázových úkolů během expení (za pár levlů takový item stejně vyhodíte a vy jste prošustrovali několik dnů vylepšování a bedniček). Každá class má pak trošku jiné druhy vylepšení, proto doporučuji kouknout zase na tuto stránku.

Class Hall a artefakt
Asi nejdůležitější část tohoto datadisku je artefaktová zbraň. Tu si za artefakt pointy vylepšujete. Ze začátku to jde rychle, ale později budete potřebovat obrovské množství AP, abyste si přidali další trait. Každá specka má svůj vlastní artefakt, takže si dobře rozmyslete, do čeho budete AP investovat. Není žádná chyba expit a sbírat eq v dps, ale AP dávat do healu či tanka.
Na icy-veins opět naleznete pro každou specku a každou class doporučenou cestu. Některé traity totiž ve vašem artefaktu nejsou zrovna dvakrát užitečné. Rozhodně doporučuji se těchto cest držet, protože i na nízkém artefaktu budete schopni často dělat lepší práci, než když budete spoléhat na vaše instinkty.
Tyto traity je možné i resetovat (pokud z nějakých důvodů potřebujete?), ale zaplatíte za to jednou úrovní, takže na vyším artefakt levelu je to už docela pálka.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Malkin

avatar

Počet příspěvků : 68
Body : 150
Datum připojení : 06. 12. 16
Lokace : Brno

PříspěvekPředmět: Re: Tipy a triky do začátku   Wed Dec 21, 2016 8:38 am

A já se tu seru s návodem, když už tady dávno je i v češtině:
Wowfan návod

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Tipy a triky do začátku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dark Claw - Burning Blade / Drak'thul :: Obecné informace :: Guild info a oznámení-
Přejdi na: