Dark Claw - Burning Blade / Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dark Claw - Burning Blade / Drak'thul
 
PříjemHledatLatest imagesPřihlášeníRegistrace

 

 Aktivita na raidech - stav ranků

Goto down 
+4
Sobany
Rozmik
Dahakere
Malkin
8 posters
AutorZpráva
Malkin

Malkin


Počet příspěvků : 68
Body : 150
Datum připojení : 06. 12. 16
Lokace : Brno

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeThu Jan 05, 2017 7:50 am

Projel jsem aktivitu hráčů na posledních 16 raidech, abych si ověřil, jestli jsme schopní konečně zajít mythic EN, kde už bychom dávno měli mít dole min 3 bosse. Bohužel aktivita lidí, kteří mají rank raider a vyšší je hodně zlá. Záměrně zde nejmenuji hráče, kteří mají rank nováček nebo rank člen tedy non raider. Bohužel nováčci jsou na tom kolikrát líp než stabilní hráči. Prosím níže vypsané hráče, aby se zde na fóru vyjádřili nebo kdo má na dotyčné kontakt, aby zjistili, jestli mají zájem raidovat s gildou nebo ne, aby se jim podle toho upravil rank. Rank člen začíná být početnější než rank raider nebo veterán raider, což vede k zamyšlení, jestli vůbec gilda je schopna kdy sehnat 20 lidí na mythic raid. Prosím kontaktujte tyto hráče a dejte nám vědět.

Quipy - 25% (naposled 4.12.)
Walya - 18% (2x minuly mesic)
Mahulenä - 6% (1x minuly mesic)
Tuateraz - 0%
Dellorean - 68% (3 posledni raidy nebyl)
Kejdulic - 6% (1x minuly mesic)
Relliktnelis - 12% (2x minuly mesic)
Wakalou - 43% (slibil, ze zacne vic hrat)
Sobany - 50% (2x minuly mesic)
Walya - 18% (2x minuly mesic a slibil, ze bude vic hrat)
Fylci - 43% (1x minuly mesic, to stejne co walya a waka)
Dekuie - 25% (1x minuly mesic, taky slibil casteji)
Nwalmi - 12% (1x minuly mesic)
Rozmajz - 43% (6x nebyl poslední raidy)

Zde si můžete prohlédnout aktivitu hráčů na raidech
Jak je vidno, tak nejsme schopni udržet stálou skupinu.

Taky je v gildě mraky lidí, kteří nebyli raidy třeba celý měsíc a ve hře je skoro není vidět.
Návrat nahoru Goto down
Malkin

Malkin


Počet příspěvků : 68
Body : 150
Datum připojení : 06. 12. 16
Lokace : Brno

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeThu Jan 05, 2017 8:12 am

V gildě je nyní 40 unikátních hráčů s rankem raider a vyšším. Průměrný počet lidí na raidu se nyní pohybuje kolem 15 max.
Nepočítám do toho rank člen, alt, nováček nebo in memoriam. Do in memoriam byli zařazeni hráči, kteří nahlásili, že si dávají pauzu nebo úplně končí.
Návrat nahoru Goto down
Dahakere




Počet příspěvků : 1
Body : 1
Datum připojení : 21. 12. 16

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeThu Jan 05, 2017 10:34 am

Já jen dávám vědět, že mám zkouškové, takže moje účast se bude odvíjet od času a hlavně od nálady večer. Smile
Návrat nahoru Goto down
Rozmik




Počet příspěvků : 3
Body : 3
Datum připojení : 05. 01. 17

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeThu Jan 05, 2017 4:10 pm

Ahoj, abych k tomu tedy něco napsal, když už jsem na seznamu. Bylo pro mě teď opravdu těžké se účastnit raidů. Vánoce pro mě znamenaly prodloužené směny v práci, kupování dárku a následné objíždění rodin po Česku i Slovensku (mám v tomle případě naneštěstí moc širokou rodinu, která se setkává). Do neděle jsem byl ještě na povánoční dovolené a dva dny mi trvalo najít zase na wowko chuť.
Dnes se na raidu určitě objevím, ale v neděli opět spíše ne.
Jsme v práci tři vedoucí a střídáme se na směny. Ranní, odpolední a víkend. Tento týden na mě vyšel víkend to znamená, že jsem doma až v půl 9 (to se můžu přidat na tu chvíli do 22). Následující dva víkendy mě určitě na raidu uvidíte. Předpokládám, že už teď vážně najedu na starou klasiku mojí aktivity.
Návrat nahoru Goto down
Sobany




Počet příspěvků : 4
Body : 6
Datum připojení : 21. 12. 16

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeThu Jan 05, 2017 9:10 pm

ja se omlouvam, posledni dobou moc nestiham, prace je vic a vic, do toho problemy se skolou, nova slecna, je toho moc :/ snad na 7.1.5 budu zpet Smile
Návrat nahoru Goto down
Malkin

Malkin


Počet příspěvků : 68
Body : 150
Datum připojení : 06. 12. 16
Lokace : Brno

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeFri Jan 06, 2017 8:12 am

Podle informací od Minnieho, tak Reli a Kejda nemají koupený gametime a hrají jinou hru.
Návrat nahoru Goto down
Kate93

Kate93


Počet příspěvků : 13
Body : 21
Datum připojení : 06. 12. 16
Věk : 30
Lokace : Jablonec nad Nisou

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeFri Jan 06, 2017 9:54 am

bounce bounce bounce Lidi hlavně toto prosím neberte jako výtku že nechodíte nebo něco podobného. Jedná se pouze o informaci, abychom věděli s kým nějakou dobu nepočítat protože má nějaký problém, více práce/školy a tak různě Smile bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Borax

Borax


Počet příspěvků : 1
Body : 1
Datum připojení : 23. 12. 16
Lokace : Žatec

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeFri Jan 06, 2017 2:37 pm

No ty % jsou stejně zavádějící. Některy RT mají dva logy, byl konec roku + svátky a navíc jsou tam započitány i "alt runy". Někteří z nás prostě žijí i reálný život. Ale jak už bylo napsáno, šlo spíš o info a proto snahu oceňuji Idea
Návrat nahoru Goto down
iSpirith

iSpirith


Počet příspěvků : 2
Body : 4
Datum připojení : 20. 12. 16

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeFri Jan 06, 2017 4:10 pm

Moja aktivita sa vracia k tomu ako bola niekedy, akurat budem menej casu travit na TS. AK niekto nieco napise do G chatu, alebo bude potrebovat akukolvek pomoc kludne sa pridam, som za kazdu srandu.
Návrat nahoru Goto down
Kate93

Kate93


Počet příspěvků : 13
Body : 21
Datum připojení : 06. 12. 16
Věk : 30
Lokace : Jablonec nad Nisou

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeFri Jan 06, 2017 8:19 pm

iSpirith napsal:
Moja aktivita sa vracia k tomu ako bola niekedy..

Super! cheers bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Quipy




Počet příspěvků : 1
Body : 1
Datum připojení : 29. 12. 16

Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitimeSun Jan 08, 2017 6:19 am

Já se omlouvám, ale mythic raidování mě moc neláká a spíš už čekám na Nighthold, kde snad budu chodit pravidelně neděle. Dneska a příští neděli už přítomen budu abych se alespoň mohl rozloučit s nejlíp udělaným systémem shadow priesta jaký kdy za tu dobu 12ti let co to hraju byl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aktivita na raidech - stav ranků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita na raidech - stav ranků   Aktivita na raidech - stav ranků I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aktivita na raidech - stav ranků
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nováčci - stav a info
» Aktuální stav GB - co posílat, co neposílat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dark Claw - Burning Blade / Drak'thul :: Obecné informace :: Guild info a oznámení-
Přejdi na: