Dark Claw - Burning Blade / Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dark Claw - Burning Blade / Drak'thul
 
PříjemHledatLatest imagesPřihlášeníRegistrace

 

 Healovací povídání

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Malkin

Malkin


Počet příspěvků : 68
Body : 150
Datum připojení : 06. 12. 16
Lokace : Brno

Healovací povídání Empty
PříspěvekPředmět: Healovací povídání   Healovací povídání I_icon_minitimeWed Jan 04, 2017 7:22 am

Jelikož jsem ztratil iluze o tom, že bych v budoucnu více hrál za kočičáka, začal jsem rvát krom tanka AP i do healu.
Pochlubte se svým UI, addony a macry, které používáte. Máte nějaké tipy pro healery? Jaké jsou vaše oblíbené trinkety?
Návrat nahoru Goto down
PivkoLP
Admin
PivkoLP


Počet příspěvků : 46
Body : 123
Datum připojení : 05. 12. 16
Věk : 29
Lokace : Jablonec nad Nisou

Healovací povídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Healovací povídání   Healovací povídání I_icon_minitimeWed Jan 04, 2017 3:15 pm

Dobrý den,

UI - základné
addony - žiadne
macrá - žiadne

Trinkety: Cocoon do raidu, Trinket z EOA na plošku do m+  
Cocoon by som chcel vymenit za trinket z mana devourera, zatím nepadol ani na 3.pokus ani z BL Sad


MW MONK
Návrat nahoru Goto down
https://darkclaw.forumczech.com
Rozmik




Počet příspěvků : 3
Body : 3
Datum připojení : 05. 01. 17

Healovací povídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Healovací povídání   Healovací povídání I_icon_minitimeThu Jan 05, 2017 4:40 pm

Ahoj,

UI - Blizzardovské s nastavením, aby vyhovovalo healu (abych viděl na koho jsem dal hotky, komu kdo castí heal, co můžu dispelnout a celkově ji mám posunutou do středu + Bartender (mám všechny bary posunuté do středu pod postavu, abych měl vše více na očích (to ale každému vyhovuje jinak))
Addony - Žádné extra healovací.
Macro - Žádné do PvE. Na PvE heal nevidím žádný důvod, proč macra dělat. Jedině snad pokud by jste používali nějaký boost trinket na USE, tak ho dát do macra s velkým heal cooldownem, u monku Revival. Na PvP používám focus macra, ale to je jiná kapitola.
Trinkety - Aktuálně používám Cocoon z Pavouka (EN) a Vial of the Nightmare Fog z Draků (EN) podle mě je to do raidu jeden z top trinketů. Do M+ už tak OP není. V Mythic + dungách se potřebujete na heal spolehnout a random proc trinketu neberu jako moc dobrý. V raidu zase nepreferuju trinkety na use, kromě cocoonu, ale to je něco jiného. Na pluska, někdy používám Horn of Cenarius, který si dám do Macra s jiným větším healem. Je to slušný heal, který může critnout a healnout celou partu za dost. U hodně trinketů záleží na item levelu. Jsem přesvědčený, že top trinket pro mě je Brinewater Slime in Bottle s versatilkou z Helye (ToV), ale to si ještě počkám :-) Zapomněl sem zmínit trinket z alchemky, který považuju za jeden z TOP trinketů. Problém je, že má omezený item level.

Rozmik
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Healovací povídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Healovací povídání   Healovací povídání I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Healovací povídání
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dark Claw - Burning Blade / Drak'thul :: Návody a rady pro classy :: Heal-
Přejdi na: